کلینیک های پوست و مو درموطب

کاشت مو به روش سلول های بنیادی HST

کاشت موی سلول های بنیادی که برای ریزش مو پیشرفته استفاده می شود. کاندید مناسب کاشت مو به روش سلول های بنیادی، تاثیر سلول های بنیادی در پیوند مو برای افرادی که به دلیل مسائل ژنتیکی دچار ریزش موی شدید

access_time ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ اسفند
remove_red_eye 441بازدید
کاشت مو به روش سلول های بنیادی HST

کاشت مو به روش سلول های بنیادی HST

از دغدغه‌های بسیارمهم در زندگی زنان و مردان مبتلا به طاسی و ریزش یا کم‌پشتی مو انجام کاشت مو برای جبران موهای از دست رفته است. انجام کاشت مو به روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد که رکن اصلی مشترک در بیشتر آن‌ها، جابجایی فولیکول‌های مو است. کاشت مو به کمک سلول‌های بنیادی، عمل کاشت مو را در آینده متحول خواهد کرد. کاشت مو به روش سلول‌های بنیادی جزو بهترین دستاوردهای پزشکی در زمینه کاشت مو است که در آن سلول‌های بنیادی شما وظیفه‌ی ترمیم و بهبود بافت‌ها و فولیکول‌ها برای رشد مجدد مو را برعهده دارند و در آن خبری از جابجایی فولیکولی نیست.

کاشت مو به روش سلول‌های بنیادی کاشت مو به روش سلول‌های بنیادی چگونه انجام می شود

دلیل تمایز کاشت مو به روش سلول‌های بنیادی با سایر روش‌های کاشت این است که در این روش موها در محل بانک مویی شروع به رشد می‌کنند. در کاشت مو به روش سلول‌های بنیادی، قسمتی بسیار کم از ریشه و نه تمام فولیکول مویی از ناحیه بانک مویی برداشته می‌شود و در آزمایشگاه تکثیر می‌شوند. سپس در همان ناحیه برداشته شده، پیوند داده می‌شوند و موها مجددا رشد می‌کنند. این امر باعث زنده ماندن پیوندها و تحریک رشد سلول‌های بنیادی می‌شود.

 

علت استفاده از سلول‌های بنیادی در کاشت مو

این روش کاشت از جدیدترین و کم عوارض‌ترین روش‌های کاشت مومی‌باشد و برای افرادی که به دلایل ژنتیکی یا هر دلیل دیگر دچار ریزش و طاسی شده‌اند مناسب است. همچنین افرادی که به دنبال نتیجه‎‌ی بهتر کاشت و رشد موهای طبیعی و پرتراکم هستند، استفاده از روش کاشت با سلول‌های بنیادی بهترین و مناسبت‌ترین انتخاب برای آن‌ها می‌باشد.

 

کاندیداهای مناسب برای کاشت مو به روش سلول‌های بنیادی

افرادی که دچار هرکدام از مشکلات زیر می‌باشند بهترین کاندید برای درمان با روش کاشت موی به کمک سلول‌های بنیادی می‌باشند:

 •  آلوپسی آندروژنتیک مردانه (طاسی الگوی مردانه)
 •  آلوپسی آندروژنتیک (طاسی با الگوی زنانه)
 •  آلوپسی cicatricial
 •  ریزش مو ناشی از استرس
 •  ریزش مو ناشی از درماتیت
 •  ریزش مو ناشی از عفونت‌های قارچی

 

مزایای کاشت مو به روش سلول های بنیادی

 

مزایای کاشت مو به روش سلول های بنیادی

 

 •  درمان الگوی طاسی زنانه و مردانه

افرادی که به هر دلیلی موهای خود را از دست داده‌اند و یا دچار ریزش موی سر شده‌اند می‌توانند با مراجعه به بهترین مرکز کاشت مو، و با کاشت مو به روش سلول‌های بنیادی به درمان ریزش خود با هر نوع الگوی طاسی بپردازند و بهترین نتیجه را کسب نمایند.

 

 • بازسازی فولیکول‌های طبیعی مو

با کاشت مو به روش سلول‌های بنیادی، فولیکول‌های مویی که با هر عنوانی دچار آسیب شده‌اند و رشد مو از آن‌ها ممکن نیست و سبب ریزش مو می‌شوند ترمیم شده و گرافت‌های مویی این فولیکول‌ها شروع به رشد مجدد می‌کنند.

 

 •  بدون درد

روش‌های جدید درمان طاسی مو که در کلینیک پوست و مو انجام می‌گیرند از طریق بی‌حسی‌ موضعی در ناحیه برداشت و کاشت گرافت‌ها، عمل کاشت مو بدون احساس کمترین درد را برای مراجعین به ارمغان می‌آورند. پس افرادی که می‌خواهند برای درمان خود به بهترین کلینیک پوست و مو جهت کاشت مو مراجعه نمایند از این جهت نگرانی نخواهند داشت.

 

 •  رشد موی طبیعی

از کاشت مو به روش سلول‌های بنیادی و همچنین روش کاشت مو به روش fit و کاشت مو به روش sut بهترین نتیجه‌ی ممکن حاصل خواهد شد. کاشت مو با این روش جدید با ترمیم فولیکول‌های مویی سبب رشد موهایی با ظاهر زیبا و طبیعی و با کمترین میزان تفاوت با موهای شخص خواهد شد.

 

 • نتیجه کوتاه مدت

بسیاری از افراد به دلیل طولانی بودن مدت زمان نقاهت بعد از کاشت، درمان خود را به تاخیر می‌اندازند و یا کلا منصرف می‌شوند. 

درمان طاسی سر به روش سلول‌های بنیادی با کمترین مدت زمان نقاهت و استراحت بعد از عمل همراه است که مراجعین می‌توانند با خیالی آسوده درمان ریزش و طاسی خود را آغاز کنند.

 

اطلاعات بیشتر:

کاشت مو لیزری چیست

کاشت مو به روش BHT

کاشت مو به روش DHI

 

عوارض جانبی کاشت مو به روش سلول‌های بنیادی

به دلیل نوین بودن این روش درمانی، اطلاعات دقیقی از عوارض آن در دسترس نیست. اما احتمال بروز عوارض زیر همانند سایر روش‌های کاشت وجود دارد:

 •  خونریزی در محل کاشت
 •  عفونت
 •  درد
 •  امکان ایجاد جای اسکار و زخم
 •  امکان آسیب به عصب یا اعصاب در محل برداشت بافت نمونه
 •  عدم انجام این روش برای افرادی که تحت درمان‌های شیمیایی هستند و یا می‌توانند با تحقیق و مشورت با پزشک خود از سایر روش‌های کاشت کمک بگیرند.

 

کاربرد سلول های بنیادی در کاشت مو

کاشت مو به روش سلول‌های بنیادی جزو بهترین دستاوردهای پزشکی در زمینه کاشت مو است که در آن سلول‌های بنیادی شما وظیفه‌ی ترمیم و بهبود بافت‌ها و فولیکول‌ها برای رشد مجدد مو را برعهده دارند و در آن خبری از جابجایی فولیکولی نیست.

 

کاربرد سلول های بنیادی در کاشت مو

 

درمان طاسی سر با سلول های بنیادی

در کاشت مو به روش سلول‌های بنیادی، قسمتی از ریشه فولیکول مویی از ناحیه بانک مویی برداشته می‌شود و در آزمایشگاه تحت نظر تکنسین کاشت مو تکثیر می‌شود سپس در همان ناحیه برداشته شده، پیوند داده می‌شوند و موها از فولیکول‌های تقویت شده با سلول‌های بنیادی شروع به رشد می‌کنند.

کاشت مو به روش سلول‌های بنیادین سبب زنده ماندن پیوندها و تحریک رشد سلول‌های بنیادین فولیکول‌های ضعیف می‌شود.

 

آخرین پیشرفت ‌های کاشت مو با سلول بنیادی مو در ایران

به لطف پیشرفت روزافزون علم و تخصص پزشکان کاشت مو ایران، جدیدترین و به‌روز روش‌های کاشت مو در کلینیک پوست و مو در ایران با بهترین نتایج ممکن انجام می‌گیرد که این امر سبب شده افراد زیادی جهت انجام عمل کاشت موی خود به کشور عزیزمان سفر کنند.

 

هزینه کاشت مو به روش سلول‌های بنیادی

هزینه کاشت مو به روش سلول‌های بنیادی به دلیل روند متفاوت آن مقداری بالاتر از سایر روش‌ها می‌باشد. که این هزینه از فردی به فردی دیگر متفاوت است. از دلایل دیگر ایجاد این تفاوت نوع و میزان ریزش موی فرد است. همچنین میزان تجهیزات و منطقه جغرافیایی کلینیک انجام کاشت نیز در میزان تعیین مبلغ موثر می‌باشد.

 

کاشت مو در کلینیک درموطب

مراجعین محترم جهت رزرو وقت قبلی برای کاشت مو به روش سلول‌های بنیادی و جهت براورد تقریبی هزینه کاشت مو در کلینیک پوست و مو در تهران می‌توانند با شماره تماس 09129528302 تماس حاصل نمایند و یا از طریق صفحه اینستاگرامی ما به آی‌دی @dermoteb_beauty با مشاوران بسیار خوب کلینیک پوست و مو درموطب ارتباط داشته باشند.