کلینیک های پوست و مو درموطب

بهترین روش کاشت مو در دنیا

شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شده باشد که جدیدترین روش کاشت مو در جهان چیست ؟ بهترین روش کاشت مو، یکی از سئوالاتی که احتمالا برای هر کاندید کاشت مو پیش می آید این است که بهترین روش کاشت مو چیست؟

access_time ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ اسفند
remove_red_eye 60بازدید
بهترین روش کاشت مو در دنیا

بهترین روش کاشت مو در دنیا

کاشت مو به روش‌های مختلف از سال‌های نه‌چندان دور انجام می‌شود. اما امروزه با پیشرفت علم و ایجاد تکنولوژی‌های تخصصی پیشرفته در این زمینه، نتایج موفقیت‌آمیز و بسیار خوبی حاصل شده است. البته شرط اصلی و مهم در موفقیت عمل کاشت مو و دستیابی به بهترین نتیجه، بکار بردن این تکنولوژی‌ها توسط پزشکان و جراحان ماهر و متبحر و کاربلد در عمل کاشت مو است.

 

بهترین روش کاشت مو در دنیا

 

منظور از بهترین روش کاشت چیست

افرادی که دچار ریزش و طاسی مو شده‌اند، همواره به‌دنبال راهی برای جبران موهای از دست رفته خود هستند. در واقع باید گفت اگر دچار ریزش موی شدید هستید استفاده از شامپوها، مکمل‌ها و محصولات ترکیبی انتخاب خوبی برای درمان و بهبودی این مشکل نیستند. دلیل امر خواب رفتن فولیکل‌های مو و توقف کامل رشد مو است. در این صورت تنها گزینه برای جبران و درمان ریزش و طاسی کاشت مو می‌باشد. اگر در تصمیم‌گیری مبتنی بر انجام جراحی کاشت مو دچار تردید شده‌اید، با پیشرفت‌های روزافزون علم پزشکی و تجهیزات، کاشت مو با کمترین میزان درد و ناراحتی و بیشترین میزان دستیابی به نتیجه مطلوب به این ترس و شک‌ها خاتمه می‌دهد. انجام عمل کاشت به روش‌ها و شیوه‌های مختلفی انجام می‌شود که بهترین روش، برای هر شخص با الگوی طاسی مشخص وی هماهنگ وسازگار می‌باشد. این به معنی این است که مراجعه به پزشک متبحر و ماهر و تشخیص نوع الگوی طاسی و در نهایت امر انتخاب بهترین روش انجام کاشت بهترین و مطلوب‌ترین روش کاشت می‌باشد

آشنایی با جدیدترین روش‌های کاشت موی دنیا

از جدیدترین روش‌های کاشت مو در دنیا، می‌توان به همان مواردی اشاره کرد که در ایران بکار برده می‌شوند. پزشکان و کلینیک‌های کاشت مو در ایران از جدیدترین متد روز دنیا با بهترین و جدیدترین دستگاه‌ها استفاده می‌کنند. و بهترین نتایج را نیز کسب می‌کنند

جدیدترین روش‌های کاشت مو در ایران

روش‌های مختلفی جهت انجام کاشت موی سر وجود دارد که بنابه نوع طاسی و میزان ریزش، برای هر فرد روش کاشت خاصی انتخاب می‌شود. از جمله روش‌های کاشت می‌توان به روش کاشت، FUT، FIT، SUT، ترکیبی، سوپرترکیبی و BHT

 

جدیدترین روش‌های کاشت مو در ایران

روش FUT:

در روش FUT برداشت فولیکول‌ها به صورت نواری بوده و فولیکول‌ها پس از جداسازی در آزمایشگاه، در محل طاسی کاشت می‌شوند. در این نوع روش کاشت، ممکن است در محل کاشت و برداشت، جای اسکار باقی بماند.

روش FIT:

این روش کاشت مو برای افرادی بکار می‌رود که در ناحیه پشت سر خود دارای بانک موی ضخیم و پرپشت هستند.
در این روش گرافت‌هایی از فولیکول‌های مو‌ی حاوی 1 تا 4 تار مو توسط پانچ، از پوست پشت سر خارج و توسط پزشک در قسمت طاس سر و در محل طراحی شده خط رویش مو کاشته می‌شوند.

روش SUT:

این روش کاشت موهمانند روش‌های FIT و FUT می‌باشد. با این تفاوت که در روش SUT تمام مراحل برداشت تا کاشت فولیکول‌ها توسط جدیدترین و بروزترین دستگاه‌های دنیا انجام می‌گیرد در نتیجه درصد خطا کاهش و بهترین و مطلوب‌ترین نتیجه ممکن به‌دست می‌آید

روش ترکیبی:

در این روش همانطور که از نامش پیداست از ترکیب دو روش FIT و FUT برای عمل کاشت استفاده می‌شود.
در ابتدا برای کاشت از روش FUT و پس از آن از روش FIT برای کاشت انجام می‌شود.
این روش کاشت در دو روز انجام می‌شود.

روش سوپر ترکیبی:

یکی از جدیدترین متد کاشت مو در دنیا بدون نیاز به جراحی می‌باشد که روشی بسیار مناسب و کارامد برای افراد با بانک مو و تراکم مویی ضعیف می‌باشد. تمام مراحل برداشت و کاشت فولیکول‌های سر در روش کاشت مو سوپرترکیبی با بروزترین متد و دستگاه‌های دنیا انجام می‌گیرد که برای دستیابی به کاشت موی طبیعی و متراکم‌تر ازپیوند موی بدن نیز استفاده می‌شود.

روش BHT:

این روش کاشت برای افرادی مناسب است که دارای بانک مویی خوبی برای دریافت فولیکول نیستند و در نتیجه از بانک مویی بدن فرد برای برداشت فولیکول‌ها استفاده می‌کنند.
و بهترین نتیجه را به‌دنبال دارد.

اطلاعات بیشتر:

کاشت مو به روش DHI
کاشت مو به روش BHT

کاشت مو به روش سلول های بنیادی HST

بهترین روش کاشت مو برای هر فرد:

  • FUT: افراد دارای بانک مویی ضخیم و مناسب
  • FIT: برای افرادی مناسب است که در ناحیه پشت سر خود دارای بانک موی ضخیم و پرپشت هستند.
  • SUT: برای افراد دارای بانک مویی ضخیم و مناسب به‌کار برده می‌شود.
  • ترکیبی: برای افرادی به‌کار برده می‌شود که بانک مویی آن‌ها برای کاشت تمام ناحیه طاسی مناسب نیست.
  • سوپرترکیبی: برای افرادی به‌کار برده می‌شود که بانک مویی آن‌ها برای کاشت تمام ناحیه طاسی مناسب نیست.
  • BHT: برای افرادی مناسب است که بانک مویی ندارند یا بانک مویی آن‌ها بسیار ضعیف می‌باشد.

 

هزینه کاشت مو چقدر است

هزینه کاشت مو در هر فرد به فرد دیگر متغیر می‌باشد. این هزینه بسته به نوع ریزش و طاسی، میزان گرافت‌های برداشت و کاشته شده، شهرت پزشک معالج، میزان تجهیزات کلینیک کاشت مو، منطقه جغرافیایی محل کاشت مو و ... متفاوت می‌باشد.

معرفی کلینیک کاشت مو _ معیار های انتخاب  کلینیک پوست و مو

معرفی خدمات کلینیک پوست و مو در تهران درموطب :

کاشت مو به روش fit

کاشت مو به روش micro fit

کاشت مو به روش‌ sut