کلینیک های پوست و مو درموطب

کاشت مو بدون تراشیدن موی سر

کاشت مو بدون تراشیدن موی سر. یکی از متداول‌ترین سوالاتی که برای متقاضیان مو پیش می‌آید این است که آیا کاشت مو بدون تراشیدن سر ممکن است یا خیر. چه کسانی نیازمند به کاشت مو بدون تراشیدن موهای خود می‌باشند؟

access_time ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۲ فروردين
remove_red_eye 107بازدید
کاشت مو بدون تراشیدن موی سر

مقدمه‌ای بر فرایند کاشت مو

کاشت مو یک روش درمانی بسیار خوب و با بازدهی بالا برای درمان انواع مختلف طاسی و جبران موهای از دست رفته ناشی از ریزش مو می‌باشد. انجام کاشت مو علاوه بر تغییراتی که در ظاهر فرد ایجاد می‌کند و سبب جبران موهای از دست رفته می‌شود، اعتماد به نفس از دست‌رفته‌ی فرد را به وی باز می‌گرداند. کاشت مو به روش‌های مختلفی انجام می‌شود که استفاده از هر روش برای افراد مختلف، متفاوت می‌باشد به‌این صورت‌که ممکن است یک روش برای فردی جوابگو باشد و برای فرد دیگر نه. در نتیجه بهتر است کاشت مو تحت‌نظر و با مشورت با یک متخصص ماهر و باتجربه انجام بگیرد.

 

فرایند کاشت مو

 

روش کاشت مو بدون تراشیدن موی سر

 

در بسیاری از روش‌های کاشت مو برای برداشتن فولیکول‌های مو از بانک مویی فرد مراجعه کننده و همچنین کاشت این فولیکول‌ها در محل طاسی و ریزش باید موهای دهنده وموهای کوتاه و زائد ناحیه گیرنده تراشیده شوند. اما بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که برای عمل کاشت موهای خود را نتراشند و با حفظ موهای خود عمل کاشت برایشان انجام شود. یکی از روش‌های کاشت مو بدون نیاز به تراشیدن موی سر، کاشت مو به روش FUT می‌باشد. در این روش موهای ناحیه بانک مویی فرد به صورت نواری برداشت شده و دیگر موهای فرد ناحیه برداشت فولیکول‌ها را پوشش می‌دهند. افرادی که نمی‌خواهد در حین عمل موهای خود را بترشاند بهتر است طول موهای خود را به حداقل 2 سانتی‌متر برسانند.

 

افراد مناسب برای کاشت مو بدون تراشیدن موی سر

 • معمولا افراد مشهور، بازیگران و کسانی که لازم است بسیار در معرض دید عموم باشند خواهان این روش از کاشت موی سر هستند.
 • لازمه‌ی بسیاری از روش‌های کاشت برای انجام یک عمل موفقیت‌آمیز با کمترین میزان آسیب به گرافت‌های مو، تراشیدن موی سر است.
 • اما افرادی که دارای کم‌پشتی موی سر هستند و تعداد گرافت‌های پیوندی موی سر آن‌ها محدود می‌باشد، بهترین کاندیداهای انجام عمل کاشت بدون تراشیدن موی سر در ناحیه گیرنده یا دهنده هستند.
 • قابل به ذکر است اگر ناحیه طاسی یا کم مویی فرد زیاد باشد و تعداد بافت‌های پیوندی به مراتب بیشتر باشد استفاده از روش بدون تراشیدن موی سر فرد، راه خوبی نمی‌باشد و تراشیدن حتما صورت خواهد گرفت.

 

اطلاعات بیشتر:

کاشت مو به روش dhi

کاشت مو به روش bht

کاشت مو لیزری چیست

 

هزینه کاشت مو بدون تراشیدن موی سر

هزینه‌ی انجام عمل کاشت بدون تراشیدن موی سر، به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله‌ی این عوامل: میزان شهرت و مهارت متخصص کاشت، تعداد گرافت‌های پیوندی، میزان امکانات و تجهیزات کلینیک کاشت مو و همچنین موقعیت جغرافیایی شهر و کلینیک انجام کاشت می‌باشد. که هنگام مراجعه به کلینیک در جلسات مشاوره‌ قبل از کاشت میزان هزینه‌ کاشت مو براورد می‌شوند.

 

هزینه کاشت مو

 

مزایای انجام کاشت مو بدون تراشیدن موی سر

 • کاهش دوران نقاهت بعد از عمل به‌دلیل کم بودن میزان گرافت‌های پیوندی
 • کاهش هزینه‌ی کاشت
 • حفظ ظاهر فرد و عدم تغییر آن‌چنانی ناشی از تراشیدن مو
 • پس از رشد موهای کاشته شده، این موها با موهای خود فرد آمیخته شده و ظاهر فرد را بسیار بهبود می‌بخشد.

معایب کاشت مو بدون تراشیدن موی سر

 • این روش امکان پیوند دقیق‌تر را از پزشک سلب می‌کند. زیرا وقتی موی سر در ناحیه کاشت یا برداشت فولیکول تراشیده می‌شود، امکان تشخیص موقعیت و جهت دقیق‌تر پیوند را به پزشک خواهد داد.
 • نیاز به دقت بسیار بیشتر در هنگام برداشت فولیکول‌های بسیار ریز مو
 • امکان قرار گیری پانچ بر روی واحدهای مویی جهت برداشت را از پزشک سلب می‌کند.
 • نیاز به صرف دقت، انرژی و زمان بیشتر برای عمل کاشت مو

همه چیز در مورد کاشت مو در کلینیک درموطب بهترین کلینیک پوست و مو در تهران

کلینیک پوست و مو درموطب با طراحی و کاشت موهای طبیعی و متناسب با چهره‌ی مراجعین، زیبایی و جذابیت خاصی را به چهره فرد برمی‌گرداند. تمام مراحل کاشت توسط متخصصین ماهر و باتجربه با استفاده از جدیدترین و بروزترین دستگاه‌ها و متد روز دنیا انجام می‌گیرد. انتخاب بهترین روش کاشت مو متناسب با سن، چهره، نوع ریزش و با نظر خود مراجعین صورت می‌گیرد. بهترین مرکز کاشت مو درموطب انتخاب افرادی است که به زیبایی و کیفیت نتیجه کار بسیار اهمیت می‌دهند.

مراجعین گرامی می‌توانند برای رزرو وقت قبلی جهت جلسات مشاوره قبل از کاشت و براورد تقریبی هزینه خدمات مختلف در کلینیک پوست و مو در تهران با شماره تماس 09129528302 تماس حاصل نمایند و یا از طریق صفحه اینستاگرامی ما به آی‌دی @dermoteb_beauty با مشاوران بسیار خوب کلینیک پوست و مو درموطب در تماس باشند.